Czerwcowe turnieje szkoleniowo-klasyfikacyjne „Magnusik”

W Domu Harcerza w Zielonej Górze rozegrane zostałturnieje klasyfikacyjno-szkoleniowe „Magnusik”.
W trzech turniejach wyższe kategorie wypełniło aż 28 zawodniczek i zawodników!
Gratulujemy!

 

1. Dla zawodników z IV i III kat. oraz zawodniczek z II kat. szachową. Turniej trwał 2 dni: w soboty 12.06.2021 r. i 19.06.2021 r.

Wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1163/results.html?l=pl&tb=10_

Uzyskane kategorie: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1163/results.html?l=pl&tb=7_

 

2. Dla zawodników bez kategorii szachowej i z V kat. Turniej trwał 1 dzień: w sobotę 12.06.2021 r.

Wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1164/results.html?l=pl&tb=10_

Uzyskane kategorie:  http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1164/results.html?l=pl&tb=7_

 

3. Dla zawodników bez kategorii szachowej i z V kat. Turniej trwał 1 dzień: w sobotę 19.06.2021 r.

Wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1175/results.html?l=pl&tb=10_

Uzyskane kategorie: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1175/results.html?l=pl&tb=7_

 

Czerwcowe Turnieje dla Dzieci i Młodzieży Zielony Mat

W czerwcu organizujemy wiele turniejów „na żywo”, co jest pewnym odreagowaniem po kilku miesiącach przymusowej gry w turniejach on-line.
 
Rozegraliśmy 3 turnieje dla dzieci i młodzieży do lat 14 Zielony Mat, w których startowało w sumie 79 młodych zawodniczek i zawodników.

1.) Zielony Mat. Grupa A.
Zielona Góra, 5 czerwca 2021 r. Szkoła Podstawowa nr 1.
Na podium stanęli: Jakub Chmielewski, Tobiasz Grabowski (obaj Żary) i Marcel Misiek (Polkowice).
Wyniki:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1161/results.html?l=pl&tb=10_

2.) Zielony Mat. Grupa B.
Zielona Góra, 5 czerwca 2021 r. Szkoła Podstawowa nr 1.
Triumfowali: Gracjan Ligenza (Sulechów), Wiesław Dyl i Piotr Maciejewski (obaj Zielona Góra).
Wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1162/results.html?l=pl&tb=10_

3.) Zielony Mat. Grupa B.
Zielona Góra, 11 czerwca 2021 r. Szkoła Podstawowa nr 2.
Zwyciężył Jakub Urkiel przed Łukaszem Franczykiem i Hubertem Triczką (wszyscy z Zielonej Góry).

 
 
Wszyscy uczestnicy Zielonych Matów oprócz pucharów, dyplomów i upominków otrzymali pamiątkowe złote medale Zielonego Mata, bo wszyscy są zwycięzcami 🙂
GRATULUJEMY więc nie tylko zwycięzcom, ale i pozostałym uczestnikom Zielonego Mata!

GALERIA